Koulutus ja konsultointi Jataka-apu on monialayritys Pirkanmaalta Ylöjärveltä. Palveluitamme ovat muun muassa tulityö-, työturva- ja sähkötyöturvallisuuskoulutukset. Lisätietoja koulutuksista saat klikkaamalla tästä. Kylmä- ja suurkeittiölaitteet osto, myynti ja huolto. Palveluihimme kuuluu myös kirjanpitoa ja IT-konsultointia. 

 

Jos olet kiinnostunut koulutuksistamme, niin klikkaa tästä.

Kylmä- ja suurkeittiölaitehuolto klikkaa tästä tai soita 050 354 9386!

 

Kirjanpitopalveluistamme ja IT-konsultoinnista saat lisätietoja tästä.

 

Lisätietoja henkilöstöstämme saat klikkaamalla tästä.

 

Huom! Jos laitat alennuskoodin 55 ilmoittautumisen yhteydessä saat lisäalennuksen 5% ennakoivan ajon koulutuksen hinnasta!

Ennakoivan ajon koulutukset.

Nostotyökoulutus.

Trukkikorttikoulutus.

Tieturva-1 koulutus.

Meidän kautta myös saunabussi vuokrattavana kaikkiin tilaisuuksiin, kysy lisää klikkaamalla ennakoivan ajon koulutus kuvaa!

 

  

Mikäli Teillä on edellä mainituille palveluillemme tarvetta ota yhteyttä! Lisätietoja henkilöstöstä saat klikkaamalla tästä

Voitte olla yhteydessä joko yhteydenottolomakkeella, joka löytyy linkeistä yläreunasta tai ottamalla yhteyttä sähköpostise Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

 

Myös puhelimitse 050 354 9386 saa yhteyden.